Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem tudom normalisan behajlíta...

Nem tudom normalisan behajlítani az ujjam és be van kékülve?

Figyelt kérdés

Ma tesi órán nekiütközött egy koráslabda, nagyon fájt.. meg is duzzadt de kétlem hogy eltört volna, a tanár azt mondta borogassam és majd meglátom hogy jobb lesz e.

Nos az a bajom, hogy be van dagadva, és bekékült a hajlat. Bár tudom mozgatni, képtelen vagyok teljesen behajlítani(az egészséges ujjamat be tudom probléma nélkül) mellesleg középső újjról van szó. Egyszerűen hajlítanám tovább de nem megy.. Jegeltem már, nem fáj annyira, le van zsibbadva. Mikor fog elmúlni? A kékülés is aggaszt..



2019. febr. 22. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Zúzódás lehet. Kell azért egy pár nap hogy jobban mozgasd, és egy két hét hogy a kékület elmúljon.
2019. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor kosarazhatok újra?
2019. febr. 22. 16:57
 3/5 anonim válasza:
Szia, nem tudom, hogy hogy van most az ujjad. De erre a hónapra már ne eröltesd meg. Illetve, menj el orvoshoz vele.
2019. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Meni orvoshoz nekem ugyan ez volt kosaraz kozben, de nekem levált a porc, ha szerencséd van csak zúzódás de egy röntgen kell.
2019. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
velem is volt mar rengetegszer tulajdonkeppen mar nem is megyek vele orvoshoz. ugyan ez szokott velem is lenni en sport kremmel kenem plusz leukloplaszttal hozza ragasztom egy masik ujjamhoz es ennyi. mivel nekem minden nap van edzesem ezert ha pl szerdan ezvan csutortokon ugyan ugy edzek mert nem hagyhatok ki edzest
2022. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!