Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a csuklóm?

Eltört a csuklóm?

Figyelt kérdés
Ma reggel kapus voltam fociban és fél10 körül ahogy kivédtem egy labdát kicsit éreztem hogy fáj de aztán el is múlt és nem gondolkodtam róla. Miután hazaértem fél3 körül kicsit elkezdett fájni és most, fél5kor alig birom mozgatni a csuklóm és kezem. Szerintem nem tört el mert akkor csak éreztem volna valamit az 5 óra alatt amíg semmi baj nem volt. El kéne mennem orvoshoz?

2019. febr. 22. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Hogy tudná bárki látatlanba megmondani interneten keresztül, hogy mi van a kezeddel?
2019. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz. Ha valami baja van, akkor pl sztem pihentetni kéne, nem kéne esetlegesen túlerőltetni. Pl tesin szerintem nem lennél ugyanúgy osztályozható, mint akinek semmi baja a kezének; vagy pl beállsz megint focizni, megint eltalál a labda; és ha még eddig nem tört el, lehet, hogy akkor eltörik. Szal én azt mondanám, hogy mindenképp menjél el orvoshoz; én megröngeneztetném; mert ha fáj, akkor az nem fáj ok nélkül.
2019. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Amúgy nem értek hozzá,de eszembe jutott mégegy szó, szóval nem feltétlenül tört el talán, de a zúzódás se jó. De mindegy, de lényeg, hogy én mindenképpen javasolnám, hogy nézessed meg orvossal.
2019. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!