Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a könyököm. Mit tegyek?

Fáj a könyököm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 8 éve történt hogy elestem, és megzúzódott a jobb könyököm. Most 16 éves vagyok. Azóta ahányszor behajlítom a kezem, kattog. Viszont fájni nem mindig szokott. Sajnos ez most nincs így. (nem vagyok benne biztos hogy ez az esemény váltotta ki a mostani fájdalmamat) Pár napja elkezdett fájni a kezem. A kérdésem az lenne, hogy mit csináljak vele hogy ne kattogjon, de ami fontosabb, hogy ne fájjon? Szedjek valami csonterősítőt? Menjek el vele ortopédiára, hátha tudnak vele valamit kezdeni?

2019. márc. 8. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem abból nem lehet baj ha megmutatod eg, orvosnak. Ha nem is latszik vagy nem fog a röntgenen látszani semmi lehet ő jobban tud valami olyan készítményt ajánlani ami jo.
2019. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!