Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a térdfájás oka?...

Mi lehet a térdfájás oka? Mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett el fájni, mára még rosszabb lett, verseny miatt ma is kellett táncolnom, nem tudtam pihentetni. A jobb lábamon a térdkalács felső, külső részénél fáj. Egy kicsi piros kb szúnyogcsípésnyi pötty van ott, kívülről más nem látszik. Fáj a járás, lépcsőzés, a guggolásról és a térdelésről ne is beszélve. Nagyon futni sem tudok, mert fáj. A fájdalmat nem tudom mihez hasonlítani, de ha ülök vagy nyújtva van a lábam nem fáj, ha mozgatom vagy eléggé be van hajlítva olyan, mintha feszülne. Kentem napközben többször is fájdalomcsillapítós krémmel, de nem segített semmit. Most este ahogy hazaértem befásliztam, most jobb így, a mozgás sem olyan fájdalmas. Ezek alapján mi lehet? Holnap menjek vele orvoshoz? Érdemes lenne megröntgeneztetni? Vagy mit csináljak?
2019. márc. 10. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Borogasd, és szedjél kollagént! Gondolom az erőltetéstől van. Elmehetsz persze orvoshoz is vele.
2019. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátul a hajlatban nincs púposodás ?
2019. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végülis elmentem, mert most sok fellépés és próba lesz, nem akartam egy esetleges még nagyobb problémát. Röntgen és vizsgálat után túlterhelés miatti rándulást mondtak rá. Fásli, krém, pihentetés, jegelés, ha nem javul kontroll.

És nincsen hátul púp szerencsére.

Köszi a válaszokat.

2019. márc. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!