Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Varratszedés után mennyire normális ez a visszaesés?

Elsején volt egy balesetem, amiben elég komolyan megvágtam az alkarom. Aznap meg is műtötték, az izmok sérültek, azokkal csináltak valamit, és ugye összevarrták.

Egész a varratszedésig nem is volt gond, szépen egyre jobban mozogtak az ujjaim, semmi panasz, még mondtam is a dokinak, hogy szinte már a régi.

De a varratszedés óta valami katasztrófa: az ujjaim alig mozognak, amit mégis, azzal fájdalmat okozva a műtéti sebre, feszül nagyon a seb, minden felülésnél, apró mozgásoknál nagyon tud feszülni. A műtéti seb nagyon be van dagadva, és az ujjaim is. Szinte ott tartok mint a műtét után, csak rosszabb, mivel akkor nem fájt a seb, most minden mozdulattól.

márc. 15. 19:57  Privát üzenet  

A válasz
Kérdezd meg az orvost. Kérdezz rá, hogy használhatsz-e már CONTRACTUBEX nevű hegglazítót, és kérjél beutalót gyógytornára.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 16. 00:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kérdeznék én orvost, csak hát tegnap ugye ünnep volt, szóval hétfőig nem tudok.

# 2/2Időpont márc. 16. 13:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem sikerült jól az utóbbi egy évem, visszaestem a tavalyi nem túl magas szintemhez is, normális ha megvisel a szülinapom, és nem vagyok totál boldog? 26/F
Szakember javaslatára a Citalopram nevű gyógyszert fokozatosan abbahagytuk (depresszio miatt szedtem több éven át) de ujra elkezdődtek a tünetek.1 hete szedek Citagen gyógyszert...
Ez normális? Anorexia visszaesés?
Normális ez a visszaesés?
Normális ilyen drasztikus visszaesés 2 hét alatt?
Visszaesés a szobatisztaságban, feltehetően az óvodakezdés miatt. Meddig normális? Mennyi idő alatt normalizálódik a helyzet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!