Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés
peterszondavid nevű felhasználó kérdése:

Egy másodfokú egés mennyi idő után múlik el?

A kazánbol ki csapot a tűz és elég jól megégettem e kezemet egyből az alkaromon a bor meg is gyurodott ? Meg lett rajta hólyagok

márc. 20. 18:37  Privát üzenet  

A válasz

Voltál vele orvosnál, ugye?

Én kiskoromban sebesre égettem a tenyerem, volt vagy 1 hónap, mire levált a seb nagy része és helyére jött az ép bőr. Ebből kiindulva (hogy II. fokú) szerintem neked kevesebb idő lesz és 1 hónap alatt teljesen begyógyul.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 20. 19:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma 1 hete hogy történt de meg csak kevés helyen van az új bor ami vissza jött De van egy két hely ahol mindig elkezd verezni amikor kötés csere van

# 2/2Időpont márc. 20. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintettek menjek el orvoshoz egy zúzodással, ami több hónapja nem múlik, se nem javul?
A másodfokú égési sérülés mennyi idő alatt gyógyul be? És maradandó nyomot hagy?
Van egy másodfokú égési sérülésem. Elmehetek így úszni?
Miért nem múlik el a fájdalom a csipőmben?
Van egy hatalmas ekcémás seb a sarkamon (illetve a lábfejem oldalán is), ami azért sem gyógyul/múlik, mert folyamatosan dörzsöli a cipő. Mit csináljak vele? Hogy lehetne ezt...
Idegszál be van csípődve a hátamba és kicsit fel is van dagadva ott mennyi idő míg el múlik? Vagy menjek orvoshoz adjon rá valamit?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!