Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek az orvoshoz?

Elmenjek az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Beleléptem egy gödörbe mikor átakartam menni az úton. A jobb lábam ott maradt és bevertem a térdem alatt a lábszáram az aszfaltba.

Szörnyen fáj. Hazatudtam gyalogolni.

Azóta felpócoltam és jegelem is most.


Érdemes elmennem orvoshoz, hogy esetleg nem keletkezett -e törés?



2019. márc. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már törve többször, kegyetlenül feldagadt és forró volt. De már a törés pillanatában tudtam, hogy eltort, erzi szerintem az ember.

Nyílván te tudod, de ha haza tudtál sétálni, akkor szerintem nem tört el. De nincs röntgen szemünk, ha biztosra akarsz menj el

2019. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Alig bírtam ráállni. Orvoshoz nem tudtam menni mert külföldön voltunk. De pár nap múlva már nem bicegte. 10 éve volt, azóta is ott egy pukli. Valaki azt írta nekem itt a gyakorin, hogy a csonthártyát ütöttem ne azért fájt annyira. Nem volt törés. Ha nem jvaul akkor viszont érdemes orvoshoz menned. Én is jegeltem.
2019. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a kommenteket.

Ha fekszem akkor nem fáj, nem érzem, de amint felállok, elkezd zsibbadni és fájni, nagyon kellemetlen érzés.

Egy pici pontban belilult. Gondolom holnapra már nagyon lila lesz:(

Elmegyek holnap inkabb orvoshoz, biztos ami biztos

2019. márc. 21. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltal orvosnal? Mi lett?
2019. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen. Azt mondta megzúzodott. Meg hogy ideget ért azért zsibbadt egész este. Kenegessem krémmel, jegeljem napi 3x. Ne mozogjak, pócoljam fel.

És szerinte egy hét múlva elmúlik.


Hú nagyon megnyugodtam, hogy nincs eltörve, de azért a zúzódás is nagyon

rosszul hangzik.


Köszönöm a válaszaitokat!:)

2019. márc. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!