Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokatörés után?

Bokatörés után?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, eltört a bokám (belső), félórás volt a műtétem, csavaroztak. Olyan lesz a bokám rehabilitáció után mint régen?? Nagyon félek, hogy abba kell hagynom a sportolást.
2019. márc. 21. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi garancia nincs rá, hogy olyan lesz, de bokatörés után a véglegesnek mondható gyógyulás kb 1 év után látszik, szóval addig felesleges messzemenő következtetéseket levonni.

Másrészt ahány boka annyi féle törés, meg a "sport" is elég sok mindent lefed. Sakkozni sakkozhatsz, az tuti :)

2019. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A doktoron is sok múlik, aki műtött, meg rehabilitáción is...
2019. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Műtött boka azért nem strapálható annyira, mint egy egészséges. Nekem kicsit merevebb maradt a bokámnál a csavar helyén.
2019. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nyilván gondoltam, hogy intenzív ugrókötéltanfolyamra nem iratkozhatok be ezután (mondjuk amúgyis ropogós, gyenge szalagosak a bokáim) de biciklizni, túrázgatni, zumbázni szeretek (nem évente 1x, hanem rendszeresen). Remélem ezek sem fognak gondot okozni.

2019. márc. 27. 20:24
 5/6 Picipok2128 ***** válasza:
Milyen lett a bokád?? Nekem 2.5 hete van a lábamon a gipsz.. +2 csavar
2019. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így másfél év után kb ugyanolyan mint volt :D
2020. szept. 21. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!