Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehet, hogy futás után...

Hogy lehet, hogy futás után mindig faj valamelyik, de inkább a bal térdem?

Figyelt kérdés
Egyébként rendszeresen mozgok, lépcsőzni is szoktam, meg sok séta, bicaj és azok után egyszer sem fajdul meg. Korábban volt porclagyulasom, de az miatt akkor a lépcsőtől és a setatol is fájna . Egyébként 28 éves vagyok, úgyhogy annyira nem öreg még, hogy ilyen nagyobb bajaim legyenek. Viszont futnom muszáj lenne most, de így nem tudom, hogy lehetne kivitelezni, és már negyed ora után is fáj, nem rögtön, de pár óra elteltével.. lehet,hogy hirtelen kezdte bele a futásba, és talán a lépcsőzes meg a séta sem volt elég elő edzés hozzá?
2019. márc. 23. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Futásnál terhelődik a leginkább az ízület. Mindenem a futás huszonévesen, hasonló probléma miatt fordultam orvoshoz. Azonnal eltiltottak a futástól.
2019. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos munka miatt kéne futnom,és nem tudok mit csinálni vele, akarhogy is fáj, futni kell. Köszi a választ.
2019. márc. 29. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!