Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért dagad megint a bokám?

Miért dagad megint a bokám?

Figyelt kérdés

8 nappal ezelőtt elestem és kiment a bokám. Nagyon feldagadt, belilult, és alig tudtam menni.

Nagyjából már elkezdett javulni, lejjebb ment a dagadás, nem sántítok már úgy. De most megint nagyon feldagadt, és sajog akkor is ha pihentetem.

Orvos nem látta, de én kenem 2x egy nap fekete nadálytő krémmel, illetve vizes ruhával borogatom.

Direkt nem mentem utcára sem, nem vettem a lábamra fel még cipőt sem.

Mièrt történik ez vele ennyi idő után?


19/L



2019. márc. 24. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2019. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen... a fekete nadálytő krém minden esetben helyettesíti az orvosi ellátást.


Ezt hívják úgy, hogy az evolúció munka közben.

2019. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elszakadt a bokaszalag. 2 hónapig biztos nem lesz jó, te meg itt 8 napra panaszkodsz?
2019. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz! Én is rá tudtam állogatni, még be se lilult, nem volt vészes..de elmentünk orvoshoz és kiderült el volt törve.

Ugyanennyi éves vagyok és lány. :)

2019. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ecetes vizes borogatás (gyulladás csökkentő) és jegelés jó lehet.

Pihentetésnél figyelj arra, hogy a felsőtested vízszintben legyen (tehát mindenképpen feküdj), a lábadat pedig polcold fel. Minél többet pihentesd.


Sajnos ez lassan szívódik fel, de ha semmit nem javul, doki.

2019. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!