Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kidörzsöltem a mellemet és...

Kidörzsöltem a mellemet és kicsit vérzik a mellbimbóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé parázok. Hozzáteszem, hogy hipohonder vagyok. Lényeg az, hogy nem rég voltam futni és mivel csak olyan poló volt tiszta, ami már máskor is kidörzsölt, ezért adtam neki még egy esélyt hátha most nem dörzsöl ki, viszont most is kidörzsölt sajnos. Ha ún. "tesipólóba" futok és nem ilyen futópólóba, akkor csak az a jó nekem ezek szerint. Viszont most észrevettem, hogy a bal mellbimbóm kicsit vérzik. Tényleg csak kicsit, meg ugye érzem körülötte, hogy megdörzsölt a póló. Most már alig látok valamit, de mintha nagyon haloványan ott lenne még a vér nyoma. Mivel a bal mellbimbómnál van, ahol a szívem is van nagyon megijedtem, mert hipohonder vagyok és mivel a bal szívemnél van, attól félek, hogy meg fogok halni. Kell valamit tennem? Menjek orvoshoz? Vagy elmúlik és nem lesz baj csak én aggódom túl? Eddig mindig elmúlt egy idő után a dörzsölés, ha ez volt, de ilyenre nem emlékszem, hogy egy kicsit tényleg csak egy nagyon kicsit vérzett volna. Köszönöm előre is a segítséget!

2019. márc. 31. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak kép alapján diagnosztizálható, de siess, mert bármikor kidurranhat!!!!
2019. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
😂😂 jaj! Nezd meg hany halalsoron levo kutya epul fel minden fele betegsegekbol es el utana vidaman. Azert az ember jobban ossze van rakva minthogy egy polodorzsi vegye el az eletet
2019. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, hipochonder vagy
2019. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, menj orvoshoz, de nem a mellbimbód miatt (az 1-2 nap alatt meggyógyul), hanem a hipohondria miatt, mert az nem normális, és meg fogja keseríteni az életed, ha minden apró-cseprő kis sérülés miatt majd pánikolni kezdesz.
2019. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért szokták leragasztani a futók a mellbimbójukat :)
2019. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jódozd le, és tegyél rá egy pici vattát, és ragaszd le úgy, hogy levegő oldalról érje, de ne tudjon tovább dörzsölődni. Egyébként nem lesz semmi bajod ettől a kis kidörzsölődéstől. A kisbaba amikor szopik, akkor is vérezhet a mellbimbó.
2019. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam krémezi és leragasztani, mert nagyon-nagyon erogén zónám :D... De nem lesz semmi bajod! Ha ebből baj lenne, én már nem élnék... :'D
2019. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy férfi vagyok.
2019. ápr. 1. 02:03
 9/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 1. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!