Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miòta műtöttek azòta minden...

Miòta műtöttek azòta minden bajom van, miért?

Figyelt kérdés
3 éve műtöttek,volt egy kül-bel boka törés, epidurálisan érzéstelenítettek( gerinces érzéstelenítés) azòta nagyon rossz az egészségem, migrénes fejfájás, rossz közérzet,magas pulzus és vérnyomás(144/117),gombòc érzés a torkomban ha fekszek!( voltam fül-orr gégészeten , semmi bajom nincs , azt mondták )most meg iszonyúan fàj az oldalam!miért lehet ez ?28 éves vagyok! Nem vagyok hypohonder:)
2019. ápr. 1. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy amikor kivették a lábambòl a csavarokat ,az altatás miatt kellet aneszteziológiai vizsgálat és ott sem találtak semmit , plussz plazmaadò is voltam és a vizsgálatokon sem ! Akkor mi bajom van ? :(
2019. ápr. 1. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mi honnan tudjuk? Olvassuk ki kávézaccból. Menj el orvoshoz és alaposan vizsgáltasd ki magad.
2019. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én császármetszés óta vagyok állandóan beteg. Azelőtt sosem volt bajom. Azóta már 2x kaptam el hányás-hasmenést, addig sosem, plusz mindent elkapok a gyerektől. Szerintem az immunrendszerem van legyengülve,lehet a tiéd is!! Valamint az érzéstelenítő se használ. Én pl. nagyon rosszul reagáltam rá.
2019. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem törött el 3.hónapja. műtét is volt, lemez+csavarok. Azóta én is rosszul érzem magam, gyengének érzem magam, mindent elkapok stb. A törés előtt semmi bajom nem volt soha! Eredményeim jók, az orvosok szerint lelki gond, de én ebben nem hiszek.
2019. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom mitől lehet de idegesítő
2019. ápr. 4. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 műtétem azóta elképesztő megmagyarazhatatlan tüneteket produkálok: fülcsengés, szemrángás, látászavarok, volt bppvm is, talpfájás, térdfájas, gerincproblémák, fejfájas, izomrángások.....stb. pedig nem is ezeket műtöttek. Én már nem megyek orvoshoz sem....meguntam
2019. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!