Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha apám beverte az orromat és...

Ha apám beverte az orromat és eltörött, akkor mit tudok tenni, ha nincs pénzem plasztikára?

Figyelt kérdés

2 éve volt. Akkor elmentem a háziorvoshoz, azt mondta, borogassam, meg szerinte nem tört el... Dehogy nem. Ott a jobbos nyoma.


22/l


2019. ápr. 13. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Normális az apád, hogy igy pofán vágott,hogy az orrod is eltörött!?Viszont ha eltörött volna,gondolom akkor fájna nagyon.Meg kell röntgeneztetni és megnézni, hogy valóban eltörött-e.



Miért csinálta ezt veled, rossz fát tettél a tüzre?

2019. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Valóban eltörött, kitapintható és görbe.

Viszont nincs pénzem megcsináltatni. Mijt mondtam 2 éve volt, akkor vérzett és fájt, meg egy ideig "recsegett", mikor hozzáértél, vagy nyomogattad, de azt momdta a háziorvos, nem kell vele semmit se tenni.


Negbuktattak az egyetemen egy tárgyból. Oh, hetekig nem hallottam a fülemre, mert szétcsapta. Amikor anyám meg elmondta neki, akkor bejött és addig ütötte a számat, hogy felszakadt és minden tiszta vér volt...


Lehet m9ndani, hogy kamu, nem az. Az orvosoknak hazudtam, természetesen "megérdemeltem" és azóta is fenyeget, hogy megismétli, bármire képes. Ha rájönne az ideg, nem csak fenyegetne, hogy agyonver, hanem meg is tenné.

2019. ápr. 13. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért teszed fel ezt a kérdést ezredszerre is?????
2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem költözöl el? Komolyan nem értem? Nagykorú vagy. Nem fog megváltozni, te meg kikészülsz fizikailag meg lelkileg is. Nem éri meg
2019. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Az orvosnak nem kellett volna hazudni. Ennyi eszed lehetne, hogy nem véded a bántalmazót, de ez más téma. Vannak akik áldozattípusok.


Kérdésedre válaszolva talán az orvos tud segíteni, vagy pszichológus. Plasztikát lehet tb alapon is csinálni, ha indokolt. Bár 2 év után nem hiszem, hogy foglalkoznak vele, így marad a maszek. Gyűjts pénzt.

2019. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem sosem lesz annyi pénzem, higy megcsináltassam, vagyis mostanában biztos, hogy nem...
2019. ápr. 15. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Alljal mar le, szanalmas vagy ezekkel a kerdesekkel, mar ezer meg ezer ilyen kerdest feltettel. Meg ha igaz is lenne, akkor elmennel dolgozni es szep lassan osszeszedned ra. Akar tobb ev alatt, de osszejonne. Nincs kifogas h igy ugy amugy. Unalmas vagy!
2019. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Ez a legnagyobb bajod? Miközben továbbra is apáddal élsz? Miért nem költözöl el? Minek csináltatnád meg az orrod, lehet újra beveri. Gondolkozni kéne. Ha el sem kezdesz dolgozni akkor valóban sosem lesz megna pénz. Egyébként annyira azért egy orrplasztika nem kerül sokba, hogy ebből ekkora cirkuszt csinálj.
2019. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Egyébként annyira azért egy orrplasztika nem kerül sokba"


De, annyira sokba. És zavar, örökre meg nem leszel fiatal.

2019. ápr. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!