Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begyulladt a lábujjkörmöm...

Begyulladt a lábujjkörmöm mellett. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kb három éve benőtt körömmel szenvedtem a lábamon, akkor nagy nehezen sikerült itthon megoldanom a helyzetet, azóta semmi problémám nem volt vele. Igyekszem mindig normálisan vágni a körmöm, úgyhogy nem gyulladt be.

Tegnap észrevettem, hogy kezd benőni a körmöm a nagy lábujjamon. Még nem fàjt, de kivágtam azt a részt. Ezzel viszont csak rosszabbat tettem, mert reggelre nagyon begyulladt ott a köröm helye. Most is lüktet, alig vártam, hogy hazaérjek és lefeküdjek.

Valaki tud javasolni rá valami praktikát? Holnap tudok menni gyógyszertárba, tehát venni is tudok rá bármit. Mikor be volt nőve akkor a Tetran kenőcs hozta helyre.


2019. ápr. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hidrogénperoxid
2019. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gentamicin Wagner kenőccsel kend be, tegyél rá egy sebtapaszt, hogy ott maradjon a kenőcs, naponta kenegesd, nekem 3 nap alatt levitte a gyulladást.
2019. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Vény nélkül kapható ez a kenőcs?
2019. ápr. 16. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, vény nélkül, nekem mindig van itthon ha valamelyikünk körömágya begyullad.
2019. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örök hála neked!!

Ma megveszem munka után!!

2019. ápr. 16. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem neked is gyorsan segíteni fog.
2019. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!