Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

A szombat estém igen erősre sikeredett, a bal kézfejem elég szépen be durrant, miért?

Én szerintem csak zúzodás, hiába jegelem a duzzanat nem akar el tünni, a mutató és a hüvelyk ujjamnál van fel dagadva, a hüvelyk ujjamnál anyira hogy a bügyköm se látszik, nagyon fáj, tudom mozgatni az újjaim, mi lehet a baj? Lehet hogy nem csak zúzodás? Orboshoz nem tudok menni mert dolgoznom kell.

Keress kérdéseket hasonló témákban: csont, törés, repedés, zuzódás, orvos, tanács, kéz, csukló

ápr. 16. 06:09  Privát üzenet  

A válaszok
ez valszeg törés gratula

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 16. 06:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez biztos? Magától el mulik? Fizikai munkát végzek és nem tudok táppénzre se menni nem hogy szabadságra :/

# 2/5Időpont ápr. 16. 06:31 Privát üzenet
Azért egy röntgen nem ártana.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 16. 06:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha be gipszelik akkor nem tudok dolgozni, így se nagyon de azért jobban mint gipszbe

# 4/5Időpont ápr. 16. 06:52 Privát üzenet
De ha most nem kezelteted, akkor esélyes x pár év múlva leszel leszázalékolva úgy életed végéig!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 16. 07:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki ment a térdem szombat éjszaka, majd kedden véletlen meginogtam és kicsit rá terheltem majd ujra kiugrott egy pillanatra, ez normális?
Szombat délben befelé alábicsaklott a lábfejem. Megdagadt a bokacsont és fájt vízszintesen középtájon. Ma estére nagyobb lett a duzzanat és bepirosodott. Mitől lehet a pirosság?
Nagyon nehezen tudom mozgatni a csuklómat jobb-ra, bal-ra. Elmúlik magától?
Túl erősre sikeredett az együttlét minlehet a baj?
Szombat éjjel 2kor megrázott az áram. Azóta zsibbadok soxor és görcsöl a szívem. Mit teyek?
Rosszul érkeztem a talajra szombat este, és a bokám emiatt eléggé bedagadt. Szerintetek lehet komoly baja?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!