Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit jelent az hogy dist. Art....

Mit jelent az hogy dist. Art. Symph?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez rajtam is kifogott. Distorsio articulatio...symphisis? A distorsio rándulást, húzódást, sérülést jelent, az articulatio pedig magát az izületet, mögötte szokták írni, hogy melyik izület, jelen esetben ez a "symph" lenne. De nem tudom, hogy ezzel mire céloz. Talán a symphisis pubicára, a két szeméremcsont közötti összeköttetésre gondoltak. Ért esetleg mostanság baleset?
2019. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ááá értem, köszönöm.

Igen, megcsúsztam a fürdőszobába és szétcsúszott a lábam. Ott a szeméremcsontomnál fájt, hogy alig tudtam menni. Mivel babát várok, nem röntgeneztek meg. Ezt írta a doki a papíromra, próbáltam utána nézni, hogy mit jelenthet pontosan de nem találtam.

2019. ápr. 21. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Biztos elmondták, hogy pihentesd :) de nem hiszem, hogy nagy baj lenne, a babának meg nem kell a felesleges sugárterhelés.
2019. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!