Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beleallt egy tu a terdembe,...

Beleallt egy tu a terdembe, ezzel orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
Este a telefonombol vettem ki a simkartyat, nem talaltam azt a kisszedojet, ezert egy tuvel szedtem ki, aztan letetten magammelle ugy, hogy beleboktem a parnamba. Persze, voltam akkora szerencsetlen, hogy ottfelejtettem, aztan par perc mulve bele is terdeltem es kb felig bement a csont mellett a terdembe. Nem is verzett meg nem is nagyon fajt, de ma reggel viszont, ha mozditom a labam, akkor elegge faj ott ahol tegnap bement. Kell ezzel orvoshoz menni?
2019. ápr. 21. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre azonnal ha még bent van a tű. Befog gyulladni...
2019. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tut kiszedtem rogton miutan beleallt, de igy is faj most.
2019. ápr. 21. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg hogy kell e ilyen esetben injekció, az a biztos. Ha dagad vagy érzed hogy fáj akkor jegeld, hátha segít.
2019. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is mind azért van, mert a sok hülye telefongyártó fontosnak tartotta megtakarítani azt a 25 köbmillimétert.
2019. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!