Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki betegállomány alatt...

Ha valaki betegállomány alatt külföldre utazik és ott síbalesetet szenved hogy magyarázza ezt majd ki a főnöke előtt?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó én épp a kárörvendő vagyok az ügyben.

A dolgot már letagadni nem lehet a facebookra kitette valami túlbuzgó családtag a balesetet és erre ezer komment jött a rokonoktól ismerősöktől sőt még kollegáktól is.


És ha a kollegák tudják akkor a főnök is tusja az biztos.


Szerintetek hogy lehet azt kidumálni hogy beteget jelentek és az osztrák Alpokban síbalesetem lesz miközben állítólag olyan beteg vagyok hogy az ágyból se tudok kikelni .... ???


(hát most már tényleg olyan beteg hogy az ágyból se tud kikelni---instant karma...)


2019. ápr. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem dolgoznék olyan helyen, ahol betegnek kell tettetnem magam, ha el akarok utazni. Meg ahol ilyen "kárörvendő" kollégák vannak, mint te. Komolyan, helyetted szégyellem magam.
2019. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 nappal vagy mennyivel a dúgozó rendelkezik. Vagyis akkorra kell kiadni, amikorra kéri.

Menni meg egyébként úgy megy, hogy kérsz jó előre (több hónappal), aztán ha kapsz foglalsz, ha nem kérsz egy másik hétre és oda foglalsz.

Amúgy meg tényleg úgy kellett neki, utálom az ilyen táppénzcsalókat, remélem a dokit is előveszik.

2019. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy akkora a munkaerőhiány hogy kérdés a főnökség mit tehet. ki nem rúghatja úgyse mert örülhet hogy van embere egyáltalán
2019. ápr. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!