Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy csípő vagy vállficam...

Egy csípő vagy vállficam mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Egy 10-es skálán.?

2019. ápr. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy első vagy sokadik, mi a baleseti mechanizmus, ki mennyire érzékeny, stb.
2019. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos nekem már abszolut nem fáj. Egy eddig ismeretlen betegsègem van ami azzal jár hogy a legkissebb rossz mozdulatra vagy terhelèsre is kificamodik bármelyik vègtagom. Elejèben fájt miután helyretettèk. Most már szinte èszre sem veszem.


Illetve mèg egy ehez kapcsolódó kèrdès, az normális ha pl a csípőm ficamodik, hogy miután kiugrott megfogja a görcs ès erősen húzza abba az irányba amerre kiment.

2019. ápr. 27. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 vállficamom volt mielőtt megműtötték. Mind nagyon fájdalmas volt, az eddigi legnagyobb fájdalmaim. Az út a kórházig is borzalmas, meg mikor 2 órát kell ülni az ügyeleten ficammal. De a legrosszabb az volt, amikor az ügyeleten altatás nélkül akarta helyretenni a doki, és fél órán át rángatta és csavargatta, végül mégis el kellett altatni hozzá.

10/10

Vannak akiknek annyira laza már, hogy maguknak helyre tudják tenni. Az is biztos fájdalmas, de ők legalább azonnal tudnak segíteni magukon.

Rajtad nem tudnak segíteni? Hogy lehet ilyen betegséggel együtt élni?

2019. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem térdficamom volt, alapvetően csak közepesen fájt, amikor fel akarták polcolni, és húzódott, akkor nagyon. Helyre tétel nem annyira, és később sem, amikor a gennyet szívták le az sokkal kellemetlenebb volt, mert hozzáértek a csonthoz is. Egyébként hajlékony vagyok, a bokám nagyon hajlamos rándulásra, de azt szinte meg se érzem.
2019. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 nehezen...


Voltam már pesten is a ritka betegsègek osztályán is. Ès semmi, nemtudják mibajom ès azt mondták a világon nincs másik ember akinek ilyen betegsège lenne.


Ugyanakkor szerintetek a fájdalomküszöböm nőtt meg, vagy tènyleg nem èrzem a fájdalmat, vagy a fájdalom csak egy rèszèt?

2019. ápr. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!