Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerincservtol lehet alhasi...

Gerincservtol lehet alhasi fajdalmam is?

Figyelt kérdés
Sziasztok!servtol fajhat az alhasam is? A jobb labam nyomja, szúr, gorcsol, sokszor elönti a forróság a talpam, neha fajdogal a terdem... Egy hete volt egy rossz mozdulatom edzesen, onnan 4 napig csak fekves, annyira fájt, most annyit javult, hogy fajdogal a derekam ket helyen de ezek a tunetek maradtak amiket leirtam.. Holnapra kaptam magandokihoz időpontot... Lehet serv vagy ez valami mas? Köszönöm!

2019. máj. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát gerincsérved már van, csak feküdni tudsz.

De azért elmész egy kivizsgálásra, mert a hasad is fáj, és félsz, nehogy valami komoly legyen?

2019. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne gerincservem.. Azert kerdeztem, hogy lehetséges e... 4napig csak a fekves ment szinte..
2019. máj. 7. 12:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnezest, ha ertetlen a kerdesem.
2019. máj. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!