Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az ütéstől lehet agydaganatom?

Az ütéstől lehet agydaganatom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, az idén már 2x is elég erősen beütöttem a fejem, az elsőnél utána 2-3 napig fajdogalt de se szédülés se hányinger vagy komolyann nem volt. Most megint sikerült egy kis baleset és tegnap utána nagyon fájt a fejem, már nem annyira, de ha elkezdem rázni akkor nagyon fáj belülről. Nagyon félek, lehet agydaganatom egy erősebb ütéstől? Ma egyébként nem vagyok túl jól, a közérzetem olyan rossz... A fejfajason kívül van egy kis hőemelkedésem de semmi más.

2019. máj. 9. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Daganatod az ütéstől nem lehet, de agyrázkódásod igen, az okozhat rossz közérzetet. Pihenj sokat.
2019. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Daganat biztos hogy nem keletkezik ütéstől, de mond el orvosnak, ők a szakemberek, esetleg enyhe agyrázkódás, valamint ki kell zárni az agyduzzanatot, szerintem beszélj orvossal.

Nekem a gyerekeim gurultak le az ágyról, amikor picik voltak, elmentem a sürgősségire velük, olyan jó szakemberek dolgoznak ott, hogy messziről látják ki, mi, mennyire súlyos és hogy indokolt e további vizsgálat, megfigyelés stb.

Ezer meg ezer ilyen esetet látnak naponta.

2019. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Daganatod ütéstől nem lehet. Mellráknál szokták sokszor tévesen azthinni, hogy az ütés okozta. Mert általában egy baleset után az érzékeny területet tapogatva fedezik fel a csomókat. De ott sem az ütés az oka, sőt egy pozitívum mert a hatására megtörténik a felismerés.

2019. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!