Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Az miért van, hogy van akit 3 hónapja műtöttek és már csak picit fáj neki a műtéti terület. Engem másfél éve és meg mimdog erős fájdalmaim vannak időnként?

Nagyon el vagyok keseredve. Nekem torachotómiám volt. De csontot nem vágtak,törtek. A kolleganőmnek meg nwgy hasi műtétje, felvágták a hasát több mint 10cm hosszan. Neki már csak akkor fáj ha nagyon szűk ruhát vesz fel. Nekem análkül is belenyilalall meg húzódik, a mozgás sem megy kötetlenül. Olyan nyomoréknak érzem magam.

Keress kérdéseket hasonló témában: heg

máj. 10. 12:02  Privát üzenet  

A válasz
koromarcsi nevű felhasználó válasza:

A két műtét nem összehasonlítható. A csontoknál történő műtétek esetében az érzékenység, főképpen a frontokra, bizonyos mozgásokra egy életen át fennállhat.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 12. 09:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem is repedtek a csontok. Azt mondták.

# 2/2Időpont máj. 12. 10:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fejműtétnél úgynevezett dréncső után terület mennyi idő alatt gyógyul?
Hol van olyan terület a hason, hogyha leszúrnak késsel, akkor nem vérzek el?
Fáj a lapockám és a gerincem közötti terület. Mit tegyek?
T1, T2, PDFS súlyozott sagittalis síkú, PDFS axialis síkú, valamint T1 súlyozott és STIR coronalis síkú mérést készítettünk natívan. Lejjebb látható a kiegészítő kérdésben a...
Miért van az, hogy időnként egy kiadós netezés után nem áll vissza a szabad terület a winchesteremen?
Tapasztalat férfi intim terület gyantázásáról? Mennyi időnként kell?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!