Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Kalapácsujjat lehet műtét nélkül javítani? Ha igen, mivel?

Már régóta van, most tyúkszem is lett az egyik lábujjamon, tornával vagy valamilyen erre a célre kialakított párnával lehetne javítani rajta? Mikor rajtam van a cipő, akkor nem fáj, de mikor mezítláb vagyok, akkor fáj a tyúkszemem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tyúkszem, kalapácsujj, lábujj, probléma, láb, lábfej, ortopédia

máj. 11. 12:28  Privát üzenet  

A válasz

Van egy csomo szilikon korrigáló, rá tudsz keresni az interneten. Nem tudom, hogy mennyire hatásosak, de műtét előtt adnék nekik egy esélyt. A tyúkszemet egy jó pedikűrös is megoldja, vagy tyúkszemtapasz, ecsetelő.

[link]

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 14. 12:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent, hogy átépülés nincs még?
Mediális meniscus műtét után mikor kezdthetek el normálisan sportolni?
Térdműtét után, varratszedésen túl mennyi idő múlva ülhet be az ember egy kád vízbe?
Szalagnyúlas mivel gyógyítható műtét nélkül és mennyi ideig tart? Illetve mitől lehet ilyen?
Műtét utáni hegek egész életen át fognak fájni vagy elmúlnak egyszer?
Contractubex gél használható 4 év után?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!