Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy oldjam ezt meg? Mással...

Hogy oldjam ezt meg? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A barátomnak szombaton maga aláfordult a bokája és még egy hét pihentetés után se tud járni. Ma voltam neki bokarögzítőt venni,de nem adták ki nekem mondván ha nem jó a méret akkor nincsen visszacserélés, ezért kell a barátom ,hogy a méretet le tudják venni. Nos nem tudom hogy oldom meg hogy el tudjon menni velem Győrbe mert kocsink az nincsen, szomszéd nem ér rá, barátom hosszú utat nem bír megtenni. Félek mi lesz így vele? A taxik drágák. Mit tegyek?

2019. máj. 17. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Próbáljátok meg lemérni és ha ilyet ilyen márkájú, akkor mondd meg, hogy lemertetek és X méret kell neki

Ha meg nincs visszacserelés, akkor max te szivod meg, mármint a bolt ezzel nem már rosszul, ha rossz a méret.

2019. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél több méretet,

Mérd le a lábát

Kérj ajánlást az orvostól

2019. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát kb elszakadt a szalag, már rég dokinál kellett volna járni. És még akkor is sántikálni fog pár hétig, 3-4 hónap minimum mire rendbe jön.
2019. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szalagszakadással az a baj, hogy ha nem mész el vele időben orvoshoz, eltávolodik egymástól a két része és sokkal bonyolultabb lesz helyrehozni.
2019. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!