Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egyik ismerősömnek balesetje...

Manuel_17 kérdése:

Egyik ismerősömnek balesetje volt 13 évesen hátgerincsérülésre, lább bénulást okozott azóta 18 lett volt 2 mütétje de nem sikerült sosem fog járni tudni?

Figyelt kérdés

#Betegseg/lany/hatgerincserules
2019. máj. 20. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosok mit mondtak neki?
2019. máj. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen, mekkora az akaratereje?

Milyen lehetőségei vannak a gyakori edzésre?

Sok függ tőle, nem elég csak akarni.

2019. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Le esett a fárol nem tudom.. első mütêt akkor volt mikor le esett, akkor nem tudot ülni azt mondtak az orvosok csoda hogy életben van meg felső test szintje nem benult le.. második mütét után mâr tudott ülni ez kb fel eve volt a mutét idegzalak elszakadtak vagy nem ertek en ehhez.. de azt mondtak hogy ne addja fel
2019. máj. 20. 22:54
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
elkezdted írni, de végül azt írod - nem értek én ehhez.. - pedig pont ez lenne a lényeg, a konkrét orvosi diagnózis, maga a leírás, hiszen tudni kell részletesen, mi hogyan, mennyire... ma már vannak olyan kísérletek hogy a gerincvelő megkerülésével stimulálják az agyat, hogy az agy utasításait végre tudja hajtani a szervezet. utána lehet nézni ennek. pl most beírtam gugliba -kísérleti eljárás gerincvelő bénulás. próbáld, írd be aztán szörfözgess.
2019. jún. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!