Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a melkhasam motorbaleset...

Árcsi003 kérdése:

Fáj a melkhasam motorbaleset után, megoldás?

Figyelt kérdés

2019.05.21 mikor szépen 15:00-kor elkezdtem beöltözni a motoros védő felszerelésbe.

15:30-kor éppen tartanék ki a városból, (főúton haladtam), majd kikanyarodott elém egy autó.

Lényegében melkhassal kaptam el az autót, amit bánok már, mert abban a 0.1 másodpercben vagy az motor vagy én... Tehát én...


Ha nagyobb levegőt veszek, akkor szúr abmelhasam,továbbá mindkét lábam feldagadt, de azokat már kezeltem. Szóval a kérdés, hogy aki már élt át, hogy melkhassal kapott el egy autót, annak meddig fájt, illetve mit tett ellene?

A motor amúgy egy kawa h2 volt, ami ugyancsak kapott, s nem is keveset.

Biztosító fizet, azzal nincs baj...



#közlekedés #motor #baleset #Melkhasi fájdalom
2019. máj. 22. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Elsétálsz szépen a háziorvoshoz... Így távolról senki sem fogja megmondani, lehet egyszerű zúzódás, de lehet bordatörés is... meg még ki tudja mi pontosan, de erre van a doki.
2019. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell motorbalesetet szenvedni, és akkor nem fáj semmi!


Különben csatlakozom az előttem szólóhoz, menj el orvoshoz. Vagy legalább az Egészség kategóriában kérdezz ilyeneket. Mit tudnánk segíteni az alapján, hogy hány órakor történt a baleset, meg milyen típusú motor volt?

2019. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy a "mellkhasad" fáj? Nem lehet, hogy a mellkasod?
2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Bordatörés volt, nem tudnak vele mit csinálni, magától gyógyul kb 4-5 hét, de pihentetni kell. De ezt csak röntgen tudja megmondani. Menj el, mert ez fontos, bármi lehet. Amúgymeg balesetnél kellett volna kihívni a mentőt, és kivizsgálni, de persze minél előbb menj!
2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%

"Vagy az motor vagy én a melkhasamra"


Namost Te vagy valami agyas román lehetsz,vagy kezdő troll.

Mert teljesen életszerűtlen ez a mese hogy orvos helyett itt jajgatsz.

2019. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ha nem teszi bele azt a kawa h2 részt hihető is lett volna lehet, de így meg persze, van pénze 10 milliós motorra, tehát elvileg nem buta ember, de annyi esze nincs hogy dokihoz elmenjen, reális. :D :D Jó kis troll próba volt.
2019. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:
43%

"ha nagyobb levegőt veszek akkor szúr"

-kis levegőt vegyél!


"meddig fájt?"

-jó sokáig.


"mit tett ellene?"

-nem kell melkhassal ;) az autónak menni.


Különben sincs ilyen emberi "alkatrész" hogy melkhas.

Van mell, mellkas vagy has.

Bár valószínű neked a legjobban a fejed fájhat.

2019. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!