Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a bokám de nem...

Kzjxyfrj kérdése:

Nagyon fáj a bokám de nem dagad. Csak egyszerű ficam?

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor bezártam a kaput jöttem rá, hogy bent hagytam a bérletem a házba ezért gondoltam hogy be mászok a kapun. És amikor földet értem akkor kibicsaklot a bokám valószínűleg.Akkor nagyon fájt de utána csökkent a fájdalom. De most estére szinte nem tudok ráállni a annyira fáj. de dagadás azt nem vettem észre, persze borogatom. mi lehet a baj?

2019. máj. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet rándulás,lehet komolyabb baj, lényeg, hogy ne terheld, pihentesd.

És mutasd meg orvosnak! Csináljanak egy röntgent, biztos ami biztos, valamint valószínűleg kapsz egy bokarögzítőt is, de majd az orvos elmondja pontosan mit csinálj, és mi lett a bokáddal.

2019. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked 13:16-kor este van, a fejedet is nézesd meg!
2019. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bokaficam nekem másnap reggelre fájdult meg még jobban, belilult és nagyon bedagadt, de én elmentem sebészetre az esés után, megröntgenezték.
2019. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem bírsz ráállni, komolyabb lehet a baj, mindenképp nézesd meg! Egy részleges szalagszakadás simán benne van a pakliban, és azt rögzíteni, kímélni, tehermentesíteni kell.
2019. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor én estem, nem fájt annyira a bokám. Járogatni is tudtam és annyira be se dagadt. Viszont az orvosnál kiderült hogy bizony el volt törve. :(

2019. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. máj. 22. 18:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Az eset tegnap történt csak nem tudom miért máma küldte el, valószínűleg a vihar miattel el ment a net. Köszi a válaszokat! a helyzet az javult, de attól el megyek az orvoshoz.
2019. máj. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!