Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábközépcsont törésem volt a...

Lábközépcsont törésem volt a héten kezdtem dolgozni, normális hogy nap végére fáj a lábam?

Figyelt kérdés
Még nem volt törésem ezért is kérdezem du 4óra fele muszáj levetnem a cipőm,úgyan úgy fáj.Ez természetes,szokni kell a lábamnak a cipőt?

2019. máj. 24. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mikor volt a törés, és mi a munkakör.
2019. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Március 19én történt a baleset,máj 20án kezdtem dolgozni, utolsó alkalommal röntgent nem csináltak csak megfogdozta lábam azt mondta az orvos ez már jó!!
2019. máj. 24. 21:53
 3/9 A kérdező kommentje:
A munkakőr egy felváltva 1óra álva a gépnél,1óra ülve (ellenőrzés)
2019. máj. 24. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nem kéne nagyon erőltetni. Nekem is tört már el a lábam és egyszer sem úgy volt hogy levették a gipszet és minden a régi.
2019. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gipszem nem volt csak kemény papucs, de köszönöm, amúgy könösebben nem erőltetem,de most már dolgozni muszáj!! Köszönöm mégegyszer!!
2019. máj. 24. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit korai volt még vissza menned dolgozni. Pihentetni kell! Menj vissza az orvoshoz.
2019. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de kicsit még várok 8hetet itthon voltam 100%os táppénzen, most ha vissza mennék csak 60% lenne ami nagyon kevés és biztos kirúgnának így is furcsán néztek rám.
2019. máj. 24. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyógyulás mindig egy hosszabb folyamat.

Amennyire lehet, kíméljed.

Gyógytorna volt? Az is segíthet.

2019. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt torna nem kültek el sehova!!
2019. máj. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!