Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leesett köröm visszanő?

Leesett köröm visszanő?

Figyelt kérdés
Leesett a körmöm a nagylábujjamról kb. 2 hónapja. Azóta már elkezdett visszanőni de a bőr rész, amire a körömnek rá kell nőnie teljesen keméy lett, mármint én azt hittem hogy annak ilyen húsosnak és puhának kell lennie, ehelyett olyan ott a bőr, mint a térden. Elkezdett nőni, és a köröm és a hús között maradt hely mármint így elállt a körmöm, nem simult oda. És ma megfogtam és konkrétan a kezemben maradt a köröm. Ez mitől lehet? Kéne valamit tennem? Ugye vissza fog nőni a körmöm?
2019. máj. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletben vissza nő, de azért megkérdezhetnél egy dokit is
2019. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban legalább 3x esett le ajtók miatt és mindig visszanőtt és az elején nekem is kemény volt, de nem esett ki szoval ja nézesd meg orvossal
2019. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az anyukam mindig csak ugy leszette es egy ido utan nem nott vissza de akkor mar sokadjara szedte le
2019. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem már többször esett le a nagylábujjamról, mindig visszanőtt, igaz nagyon sok idő kell hozzá, szerintem több mint fél év.
2019. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!