Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy sima boka húzódás is...

Egy sima boka húzódás is ennyire fáj? Vagy ez mi lehet? Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem szakadhatott el, nem lila meg semmi. Éppen csak egy kicsit dagadt be, ha muszáj, akkor tudom mozgatni, de nagyon fáj. Rá tudok állni, de az sem túl jó érzés. Folyamatosan fáj, nem lüktet. Tízes skálán olyan 6-7 lehet. Még sosem volt ilyenem, nagyon lazák a szalagjaim és erős is a bokám (koriztam), de most eléggé megijedtem

2019. máj. 31. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, meg kell nézetni nincs-e komolyabb baj. Nekem rándulás volt pár éve, nem bírtam ráállni a lábamra, másnap reggelre lila és dagadt lett, 1 hétig egy lábon ugrálva tudtam csak a lakásban közlekedni.
2019. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh basszus szegény. Egyébként ennyi időnek kellett eltelnie és már nem is tudok ráállni és már lilul is. Szóval igen, megyek is dokihoz :/
2019. máj. 31. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esés után én is még elmentem az orvoshoz, fájt de tudtam menni, hazafelé már taxit kellett hívnom, mert nem bírtam rálépni.
2019. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Most értem haza, borzasztó, hogy két orvos van 40 betegre, úgy sajnáltam őket. Megszakadtak kb, ők is, és az összes ápoló és mentős is. De végtelenül kedvesek voltak, a várakozást leszámítva jó élmény volt. Nem tört el semmi, viszont teljes szalagszakadásom van. És igen, úgy, ahogy mondod, képtelen vagyok ráállni és már "szép" lila is. Ha bárki más hasonló helyzetbe kerül, azt javaslom, ne vacilláljon, mert a fájdalom idővel csak rosszabb lesz, a kórházban pedig sokat kell várni
2019. máj. 31. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó basszus. Jobbulást.


Nekem nemrég tört bokám, szintén nem volt lila, csak dagadt, de nem tudtam rálépni.

Aztán csak elmentünk az SBO-ra és kiderült mi a helyzet.

2019. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!