Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A halántékomat eltalálták,...

A halántékomat eltalálták, lehet még bajom?

Figyelt kérdés
Az este a Deákon voltunk pár barátommal. Már mentünk hazafelé amikor egy nagy társaság belénk kötött, egy teljesen ártalmatlan szituációból verekedés lett. Kettőnkre 25-en támamdtak, engem valaki hátulról tarkón ütött amitől össze estem erre egy másik 25 év körüli csávó a halántékom kezdte ütlegelni. Kb 4x vágott a fejemre ököllel, nem tudom hány találta a halántékomat mert a fejem több helyen is fáj. Az este még teljesen fel volt dagadva, a púpok az már eltűntek legalább. De ettől még fáj, és akivel voltam neki is feldagadt eléggé a fejénél. Még szerencse, hogy a többiek akikkel voltunk odaértek, mert ezek a kis k@csögök meg is öltek volna. Egyiknél talán volt vipera is, amúgy az egész úgy indult el, hogy kérték a JBL-t ami nálunk volt, hogy adjuk oda, de nem adtuk...

2019. jún. 2. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fejsérülésből utólag is lehet baj, menj el és nézesd meg magad. Kamerafelvétellel meg lehet menni a rendőrségre.
2019. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap suli után elmegyünk köszi. Remélem addig nem lesz baj.
2019. jún. 2. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem suli után kell, hanem azonnal. Az orvosnál amúgy is fogsz kapni igazolást, a rendőrségen is fogsz kapni jegyzőkönyvet vagy valami papírt. Az ilyenekkel nem szabad várni, el kell menni orvoshoz mielőbb, látleletet vetetni és azzal pedig a rendőrségre feljelentést tenni.
2019. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!