Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az az erzesem, hogy hamarosan...

Az az erzesem, hogy hamarosan meg fogok halni?

Figyelt kérdés

A telen volt egy belesetunk, bar senki sem serult meg, az autonk jocskan osszetort. A legjobban az faj, hogy miattam tortent mindez.

A tegnap pedig majdnem elutott egy auto. Apukam megallt, hogy en tudjak kiszallni, de nem neztem korul, ezert epphogy nem csapott el az auto.

Annyira megviselt mindez, hogy tegnap ota egyfolytaban sirok, es depresszioba estem.

Rettegek a halaltol...

Tudom, hogy Isten vigyaz rank, de az az erzesem, hogy mar megatta a masodik eselyt.



16l


2019. jún. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs ilyesmiről, egyszerűen csak körültekintőbben közlekedj!
2019. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csak az átélt tramuma van rad ennyire rossz hatással. Mindenképp beszélj róla a szüleiddel is nem ártana meg most a problémák kezdetekor felkeresi egy pszichológust, akivel attudnad a balesetet beszelni es a félelmeidet.
2019. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akit megcsap a halál szele az félni fog. Természetes folyamat. A rossz hír, hogy tényleg meg fogsz halni. Ez biztos! Mivel az életet még senki nem élte túl. A jó hír, hogy nem most!
2019. jún. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és isten nem vigyáz ránk. Így neked kell magadra és neked kell körbenézned ha kiszállsz egy autóból. Nem marionet bábok vagyunk akikkel az isten játszik.
2019. jún. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!