Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bele tud repülni rovar a fülbe?

Bele tud repülni rovar a fülbe?

Figyelt kérdés
Az udvaron valami zümmögő izé repült a fülembe vagy el mellette. Egy pillanatra bedugúlt, majd rendbejött. Lehetséges hogy belerepült valami? Utána kimostam fecskendővel

2019. jún. 15. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bele tud. ami nem nagy, pl. egy muslica
2019. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És az zümmög?
2019. jún. 15. 23:25
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg ilyenkor hol találni muslicát?
2019. jún. 15. 23:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Bele tud még egy légy vagy szúnyog is ha elmész dokihoz bele világít a füledbe és megnezi . Sajnos a kimosassal nem érsz semmit ha tényleg van benne rovar . Ilyenkor azt csinálják hogy csipesszel kiveszik vagy ha nem tudnak hozzáférni alkoholt öntenek a füledbe és megfullad tőle a bogár aztán az feluszik és kiszedik. Ha van bogár a füledbe lehet már rég kaptál volna epilepsziás rohamot is de ez is ritka .
2019. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Éreznèm, ha benne lenne? Vakuval én is világítottam bele a. hallójàrat végétől tovább meg nem mehet
2019. jún. 15. 23:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Haverom úgy járt, hogy valami lepke oda szált a füléjhez, ösztönösen el akarta kergetni, de ezzel a mozdulattal sikerült benyomnia a fülébe, a lepke meg ott verdesett a fülében, mi meg rohantunk vele a legközelebbi ügyeletre (akkor ez több mint egy órát tartott, az utat végighányta). Ott kiszedték neki csipesszel, majd kimosták, másnap vissza kellett menni egy kontrollra, és akkor csináltak egy hallásvizsgálatot is. De szerencsére megúszta.
2019. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De még mindig nem kaptam meg a válszt!!!!! Éreznék, ha lennne benne valami vagy lehetne látni???
2019. jún. 16. 05:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Érezném????*
2019. jún. 16. 05:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen éreznéd, plusz kellemetlen érzés is lenne, vagy rosszabb hallás
2019. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezek közül nekem egyik sincs.
2019. jún. 16. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!