Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benőtt köröm kezelése debrecen...

Benőtt köröm kezelése debrecenben hol és mennyiért?

Figyelt kérdés

Benőtt körmöm szeretném eltávolítattni a lábujjamról.

vagy fél éve oszonyatosan belerúgtam éjjel az ágy lábába, és ebből alakult ki, saját magam próbáltam kezelni, nem sikerült.

Kérdésem az lenne azokhoz, akik átestek már iyen beavatkozáson, hogy mi a különbség a sima szikés beavatkozás és a lézeres kezelés között?

Árban a szikés 12ezer körül van itt debrecenben, a lézeres pedig 30 ezer.

Megéri a felérat? gyorsabban gyógyul a lézeres beavatkozás?

Esetleg olyen hely debrecenben ahol volt már jó tapasztalat?


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2019. jún. 19. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lásd google: gyógypedikűr debrecen
2019. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azzal kezdtem, de arról nemiganzán írnak, hogy mi a különbség a két eljárás között. annyit talán láttam, hogy a lézeres műtét kevesebb fájdalommal jár.

Mindkét kezeléshez találtam telefonszámot debrecenben. itt a kérdés az kinek mi a véleménye a két eljárásról.

Nekem a legfontosabb a gyógyulás, hogy minél hamarabb terhelhető éegyen a lábam.

Bringával járok munkába, heti 2-3 súlyzós edzés + heti 2 alkalom kettlebell edzés. Emelett nekem nem mindegy, hogy 2 vagy akár 4-5 hétre esek el ezektől :/

2019. jún. 19. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szikével csak ideiglenes gyógyulást érsz el, amikor kivágják a benőtt részt, az visszanő.

Lézeres eljárásnál viszont a körömtermelő sejtek egy részét elégetik, ezért onnan már nem tud köröm nőni.

Nekem 30 év szenvedés után ez hozott megoldást.

2019. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!