Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Égési sérülést hogyan kezeljek?

Égési sérülést hogyan kezeljek?

Figyelt kérdés
Megégettem a karom hajsütővel és hólyagos lett. Pontosan hogyan lehet kezelni? Ki kell szúrni a hólyagot? Kell valamilyen krémet használni?

2019. jún. 21. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Google a barátod
2019. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha kiszúrod,magaddal szúrsz ki...

Hideg vizes borogatás jó rá.

2019. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nehogy kiszúrd ne legyél már hülyd ez nem vizholyag kiszúrod elfertőzödhet
2019. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Megmutathatnád orvosnak, egyébként hűteni kell meg krémek is vannak pantheon vagy vmi aloeverás
2019. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet normálisan is válaszolni nem kell egyből lehülyézni. Több oldalon is azt olvastam hogy ki kell szúrni, ezért kérdeztem.
2019. jún. 21. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Ne szúrd ki! Nekem a forró olaj csapódott rá, majd két nap múlva véletlenül felszakad az egyik hólyag. Annyira fájt, hogy még a betadine-tól is ordítottam, és a mai napig ott a sötét folt a kezemen (kb. 3 hónap). Ahol nem

szakad fel a hólyag, nyomtalanul eltünt a helye is. A Pantheol nagyon jó rá, sokat enyhít a fájdalmon.

2019. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2019. jún. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!