Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Anyajegy visszabarnul? Normáli...

Anyajegy visszabarnul? Normális ez?

Figyelt kérdés
2 hete megvágtam borotvával az egyik anyajegyem. Nem kiálló, hanem az a lapos. Leesett már a seb is, alakja meg mérete szerintem nem változott (maximum hegesedett, ezért picit kitüremkedik), színe viszont majdnem olyan most, mint a bőröm többi része. Valamivel sötétebb, hirtelen ránézve inkább tűnik most egy pattanásnak, mint anyajegynek. Másnak is volt már ilyen, hogy sérülést követően világos lett?

2019. jún. 22. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Az árnyalata az barna, szóval a pattanás hasonlatot ne értsétek félre, nem rizsaszínes, barnás most is, csak sokkal világosabb.
2019. jún. 22. 19:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy bőrgyógyásszal
2019. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez szerintem evidens, ezzel a válasszal nem jutottam többre, úgyis elmegyek, inkább most a tapasztalatok érdekelnek, hogy normális-e az, hogy világosabb.
2019. jún. 22. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszabarnul idővel. Mutasd meg bőrgyógyászaton, mivel megsérült. Lehet lefagyasztják, és elmúlik teljesen.
2019. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!