Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Altatásos műtétnél minden...

Altatásos műtétnél minden esetben használnak katétert?

Figyelt kérdés
Kulcscsontörés mütét
2019. jún. 23. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért nem? Az mitől függ?
2019. jún. 23. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem már volt sok műtétem, de csak akkor használtak katétert, amikor nemet váltottam, és a csiklómból felépítették a péniszemet. Ilyenkor természetesen kell a katéter, mert azt a területet műtik, egy új húgycső-szakaszt épített fel a doktornő a szájnyálkahártyám egy darabjából. Benne is maradt a katéter egy ideig a műtét után.

Amikor nem a nemi szervemet műtötték, akkor egyáltalán nem használtak katétert.

2019. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igen :D
2019. jún. 23. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 műtétem volt, mindkettőnél volt katéterem, nem volt választás kérdése. Egyébként nem kell tőle aggódni, nem fájt egyáltalán. Nem érzed, hogy benned van, illetve akkor helyezték fel mikor aludtam, így nem éreztem semmit. Mindkét alkalommal 2 napig volt bennem. A kivétel csak egy kis szúnyogcsípés volt. Nem kell tőle félni. Nekem hasi műtétjeim voltak, nem tudom, hogy kulcscsont műtétnél hogy szokták.. majd írd meg, hogy volt-e, kíváncsi vagyok.
2019. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 23. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

nem kapsz nyuga

kacsát kapsz

volt már pár lábműtétem, egész pontosan csípő és nem kaptam

2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hálistennek, de ki#@#Sztul fáj
2019. jún. 24. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Epidurálnál szoktak adni, mert ott nem érzel semmit derektol lefelé. Viszont én halistennek azt is megusztam🙂
2019. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!