Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor veszik le a gipszet? 1...

Mikor veszik le a gipszet? 1 hete van rajtam, a kisujjam tört el de a doki azt mondta "gyerektörés" szerü 3 hetet mondott de azt mar nem birnam ki szerintetek leveszi hamarabb?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 22:42
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2019. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják hamarabb levenni a 3 hét az 3 hét őket nem érdekli hogy te nem szereted
2019. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es ha beszelnek az orvossal , hogy vegye le es ha van akkor keressunk ra mas megoldast ?

Vegulis nem kotelezhet ra

2019. jún. 26. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

El fogja magyarázni, hogy miért a gipszet választotta. Nem tudom, esetleg könnyített gipszről lehet-e szó, vagy ez már eleve az?

Ha leveszi, akkor azt mondja, hogy ne csodálkozz, ha az ujjad rosszul forr össze, görbe marad vagy béna lesz, esetleg a kettő egyszerre. Csak mert nem bírtál még ki két hetet.

2019. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Igazából nagyon akadályoz a mindennapokban es eleve egy pörgős ember vagyok de e miatt nem tudok mit csinalni

Raadasul lesznek bulik is és kényelmetlen :D

2019. jún. 26. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Számold vissza a napokat. Tegnapelőtt volt még két hét, az 14 nap, Ma már csak 12.

A bulikra elmehetsz így is.

2019. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!