Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a bokámmal?

Mi lehet a bokámmal?

Figyelt kérdés
A mai nap fociztam, amikor is egy ugrás közben kb. 30 centi magasról rosszul érkeztem, és a jobb bokám magam alá fordult. Egyből éreztem, hogy fáj, és mivel nekem nemrégiben volt bokaszalag-szakadásom, azonnal leültem pihenni, majd felvánszorogtam az ötödik emeletre. Fáj, különösen akkor, ha a bokámat hajlítom (lépés, forgatás), viszont látható nyoma nincs, és nem is dagadt fel. Holnap valószínűleg megyünk vele orvoshoz, viszont éjszakára szeretnék megnyugvást, ezért is teszem fel itt a kérdést. Ha valakinek van ötlete, azt előre is köszönöm!

2019. júl. 1. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd a röntgen kimutatja, nekem is volt ilyen, de én pár óra múlva már rálépni sem tudtam és másnap reggelre még jobban fájt és feldagadt, de csak rándulás volt. Sokáig fájt, borogattam és felpolcoltam.
2019. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez akkor megnyugtató: Nekem ma reggelre most jobb lett, sokkal jobban tudok járni, mint este (este inkább ez a durva sántítás volt, mikor épphogy rálépek). Bokaszalag-szakadásnál például 10 perc múlva lábra se tudtam állni, és kb. Háromszorosára bedagadt.
2019. júl. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!