Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet-e tőle bajom, ha borotvá...

Azazel01 kérdése:

Lehet-e tőle bajom, ha borotválkozás után fújtam dezodort a hónaljamra úgy, hogy a borotválkozás után kisebb vágások voltak rajta?

Figyelt kérdés
Már régóta hipohonder vagyok, és nagyon apró dolgokon is képes vagyok szorongani. Aki válaszol, annak előre is köszönöm! Axe dezodort használtam.

2019. júl. 3. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, max csípi egy kicsit.
2019. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2019. júl. 3. 15:29
 3/3 anonim válasza:
18%

Épp most olvastam, hogy az Axe illinoisi gyárába betörtek a zombik. Angol tudósok egyöntetű vélemémye szerint megvan a lehetősége annak, de mondom, ez csak feltételezés, szóval elképzelhető, hogy zombi vírus kerülhetett a dezodorokba. Bár naív kívülállóként azt gondolnánk, hogy a vírusok a magas légnyomás és a palackban uralkodó reduktív kémiai viszonyok közepette elpusztulnak, de sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy oly módon roncsolódik a dns-ük, hogy új mutánsok keletkeznek. Ezen mutansok emberi véráramba kerülve miután elpusztul a vírushordozó, gazdatest saját nemi szerveit fogja fogyasztani az idők vegezetéig.

Összességében tehát egy olyan új vírussal állunk szemben, mely emberről emberre nem terjed, a vírus önmagát zabálja fel.

2019. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!