Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pangrol, Lipidil Supra,...

Pangrol, Lipidil Supra, Roxera+alkohol=mellékatásai felerősödnek, és hogy? Megemeli az alk. Szintet?

Figyelt kérdés
Tavaly balesetem volt, de nem vészes, csak amit mértek alkoholszintet, a helyszínen LION SD-400-as alk. szondával 1,35mg%l volt, /lakásomon kihánytam ugyan azonnal szinte/, a kórházban emelkedett, ami arra utal, akkor fejtette ki hatását, sőt, írom: 1 óráva később mért 2,62mg/l, majd 15 percre rá: 3,49mg/l-t mutatott. Elmondtam a bíróságon, erős kényszer hatására tettem, mert talén ismét a nagy lelki kényszerhatást és tetsti sértést követően nem mertem bevállalni az ismételt vegverésem. orvosi vizsgálatot rendelt el az orvos-közben leszázalékolásom folyik súlyos betegségem miatt. A 49-szeres ittas visszaeső most börtönben ülő volt barátom is kikérdezik az eset kapcsán. Kérnék választ nagyon illetékes orvostól, ha van pancreatológus. köszönöm szépen.

#alkohol #baleset #testi sértés #Roxera #Pangrol #Lipidil Supra #unicum és sör #verbális-kényszer #verés rendszeres #lelki kényszerhatás
2019. júl. 12. 07:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!