Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábujjba tört varrótű, mit...

Lábujjba tört varrótű, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja otthon mezitláb valahogy beleléptem egy tűbe. Akkor nem fájt, nem vérzett, szóval nem foglalkoztam vele különösebben.

Majd pár napja elkezdett sajogni. Alaposabban megvizsgáltam a fent említett tűt és a hegyéről letört egy apró darab ami nagyon valószínű, hogy a lábamban van most is.

A seb már szinte teljesen begyógyult, nem szívesen nyítnám fel magamnak a seb helyét.

Tudtok ajánlani valami házi praktikát aminek köszönhetően talán kilőki a szervezetem vagy ne szorakozzak ezzel és menjek el sebészetre?

Elöre is köszönök minden normális választ!



2019. júl. 12. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz a sebészettel.
2019. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz mert nem tudod mennyire van benne a tű illetve hogy mit érint. Valószínű szép lassan be fog gyulladni így erdemes minél előbb sebészetre menni mert aztan piszkosul fáj ha kiszedik. Illetve a tű tisztasága miatt én nem várnék sokáig el is fertőződhet.
2019. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Menj el a sebészetre. Ott adnak beutalót röntgenre. Ezután döntik el, hogy mi legyen a lábaddal?
2019. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állj rá egy ipari mágnesre. Ha nincs ilyen, akkor orvoshoz kell menni.
2019. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Mindenképp jó lenne, ha látná orvos. Lehetőleg baleseti sebész.
2019. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pedro401 ***** válasza:

Szerintem ha beletört volna azt hamarabb észre veszed mint pár nap eltelte. Meg azt kilöki a szervezeted begyulad, szuró érzés kelt. Tapasztalat, én fémmel dolgozom és tudom milyen mikor a vasszilánk megszúr.

😊

2019. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mágnessel probálkoztam és lógott a lábamról, szóval benne van :) most dunszt kötéssel probálkozom aztán ha nem jön össze megyek az orvoshoz
2019. júl. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!