Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört az 5. lábközépcsontom....

Eltört az 5. lábközépcsontom. El tudok menni a gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Június 30-án egy rossz esés következtében eltört az 5.lábközépcsontom. Egy hétig volt fekvőgipszem, az azt követő rtg szerint jól halad(t) a gyógyulás.

További 5 hétre kaptam járógipszet, könnyített, műanyag, de nagyon nehéz volt vele megtanulni járni, majdnem 2 hétbe telt. :(

Még most is fáj sokszor, és még mindig mankózom, igaz, már csak egyet használok, és önállóan is tudok menni egy kicsit.


Most felvételiztem, augusztus 22-től lesz a gólyatábor, nekem pedig 14-én veszik le a gipszem...


Nagyon félek, hogy nem tudok elmenni a táborba:(


Szerintetek van valami, amivel hozzá tudok járulni akár így a gipszes hetek alatt, akár abban az 1 hétben, ami a levétel és a tábor között telik el, hogy ne kelljen kihagynom?


Nagyon köszönöm, ha leírjatok a véleményeteket! :)

19/L



2019. júl. 19. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anno volt olyan gólyám aki gipszelt lábbal jött ;-)
2019. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Igen, elmehetsz. Csak azt nem értem miét itt kérdezed, ha az orvosok folyamatosan kontrollálják. Itt mi nem látjuk még csak a röntgent sem.

Arra azért számolj, hogy ha leveszik a gipszet, akkor még kell gyógytorna is.

2019. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!