Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Strandon a műkörmöm beleakadt...

Panelkukac2410 kérdése:

Strandon a műkörmöm beleakadt vmibe és körömágyig felszakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem mentünk orvoshoz, mert külföldön vagyunk és nincs biztosításunk mindegy. Szóval, tegnap történt, ellátták a strandon azóta ragasztgatom, viszont most vettem észre, hogy mintha elkezdett volna “visszanőni” mert nem tudom felemelni annyira mint tegnap. Szerdán indulunk haza, menjünk vele balesetire? Nagyon félek..

2019. júl. 21. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is, ne piszkald

Masodszor, ha fertotlenitettek, akkor nem hiszem, hogy baj lehet. Menj el a kormosodhoz, szedje le ami megmaradt. Utana jobban latjatok mi a helyzet. :)

2019. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Műköröm, istenem. Minek? Azt hiszitek tetszik nekünk, férfiaknak? Nem.
2019. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ki mondta, hogy a ferfiak miatt csinaltatunk mukormot?... Nem minden rolatok szol.
2019. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. 3. Légyszi ne itt vitassátok ezt meg, segítségre lenne szükségem és jelenesetben nem igazán érdekel egyik nézőpont sem😅
2019. júl. 22. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Elso es a harmadik is en vagyok. Segitettem, szivesen 😅

Maskor figyelj oda jobban a kormodre

2019. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom akkor😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️❤️❤️
2019. júl. 22. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Akkor én csak a 2. lehetek.

Csajok, de mi is látjuk, taszít.

2019. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig fertőtlenítsd le ez nagyon fontos. Ragaszd le hogy ne érjen hozzá semmihez és ne történjen újabb baleset viszont fontos hogy hagyd a levegőn is picit hogy száradjon. A nedves meleg környezet jó táptalaj gombának baciknak. Plusz ha kicsit kiszárad kevésbé fáj. Nem tudom mennyire vérzett milyen állapotban van. Tapasztalatból mondom, hogy itthon a balesetin annyit csinálnak vele hogy letépik az egészet lelocsolják betadinnal és bekötözik. Ha nem fáj nagyon és nem csúnya akkor hagyd békén annyi hogy fertőtlenítsd
2019. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan ez történt, tegnap elmentünk a balsebre egy igazán tajparaszt, bunkó dokihoz volt szerencsénk:DD amúgy fertőtlenítés az megvolt, sósvízben elég sokat volt (anyukám eü-s lekezelte ezen kívül pluszba).
2019. júl. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!