Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Blue filter lencse vélemények?...

Blue filter lencse vélemények? Mennyire hatásos? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Programozónak tanulok, ezáltal elég sok időt töltök monitor vagy telefon előtt. Volt olyan, hogy a fejem is megfájdult. Ne gondoljatok azért arra, hogy reggel 8-tól este 8-ig folyamatosan a monitort bámulom... :) Sajnos a szemem estére rendszeresen érezhetően fáradt és sokszor nehezen bírja bármiféle képernyő vagy akár egy könyv folyamatos figyelését. Több helyen láttam, hogy létezik erre speciális szemüveg, un. Blue Filter lencsével. Érdekelne, hogy akinek esetleg van, mennyire vált be? Amennyiben tudjátok, örülnék ha megtudnátok írni az árát is.

2019. aug. 17. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Programozóként azért illett volna már a monitorokat annyira megismerni, hogy tudd, lehet rajtuk állítani ingyen a színösszetevőket ízlés szerint. (És így legalább nem lesz az egész környezeted is kicsit sárgás)
2019. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is így vagyok vele.

2019. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Én beálítottam és így is iszonytosan fáj a fejem és a szemem.

2019. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!