Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baj a szememmel ha...

Mi lehet a baj a szememmel ha nem találnak semmi eltérést?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja gyakran szinte folyamatosan faj a bal szemem, nem latok vele maskepp, olyan mintha kifaradna hamarabb, faj a szemgoylom felulete mintha valami lenne benne vagy rajta.


Voltam szemeszeten, latas hibatlan, szemnyomas normlais, computeres vizsgalat is oke, latotervizsgalat is ép lett telejsen..

Az orvos azt mondta h nem tudja h akkor miert faj, irt egy szemcseppet amit csopogtetni kell, de nem igazan hasznal..

Valakinek otlete?

Napfenyben szokott erosodni amugy meg sok telefonozasnal stb olyan mintha az a szemem mindre erzekenyebb lenne...

Melle a bal arcfelem is fajni szokott ugy luktet, eg ..


Lesz koponya Mr-em kb ket het mulva


Kontrasztos koponya ct nem talalt elvaltozast


Mitol lehet megis akkor?



2019. aug. 27. 00:48
 1/7 Blau Kind ***** válasza:
Lehet a túl sok monitorhasználattól is (telefon), de ha az arcod bal fele is fáj, azzal együtt neurológiai okok is állhatnak a háttérben. Nem biztos, hogy MRI kimutatja. Kérjél rá fájdalomcsillapítót akkor is, ha semmi nem mutat ki semmit, mert minden beteg joga a fájdalomcsillapításhoz való hozzájutás is.
2019. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiderült valami?
2019. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megvan az Mr eredményem, semmi eltérést nem lattak az egesz koponyámban..

A szemem sajnos azota is faj, nem olyan veszes.. de zavaro.

Fura hogy nincs elteres es megis faj.. olyan minta a szemem mogotti idegek, illetve az arcomban fajna valami... de ha nincs semmi az mr en akkor nem valoszinu... gondoljatok h pszichesen lehet?

Pszichoterapeutahoz jarok heti egyszer, ő neurologus is szoktam neki a leleteim mutatni szerinte nem lehet mar fizikai bajom mert annyira reszletesen ar lettem vizsgalva.. csak ezt nehez elegge elhinni.

Valaminek nincsenek haosnlo problemai a szemevel pl?

2019. szept. 18. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs fizikailag semmi, akkor valószínű. A lelki dolgok is nagyon ki tudnak jönni testi fájdalmakban.

Esetleg megpróbálhatnál pár napig telefon és monitor nélkül lenni, akkor kiderülne, hogy ezt ezek okozzák-e.

Ha nem múlik, menj tovább másik orvosokhoz is, hátha. Elhiszem, hogy nagyon rossz ez így neked.

2019. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szepen a valaszt!

Hat igen sajnos nagyon zavar, bosszanto h nincsen ra megoldas... nincs elvaltozas de ugynaugy faj..

meg a fogaimat megnezetem hatha esetleg az okozza a bal arcfelem fajdalmat.

Meg a szemeszetre talan egyszer meg visszamegyek, mert a szemcseppes dolog utan meg nem mentem kontrollra, az a baj rengeteg ido mire adnak idopontot plusz sosem tartjak az sztkban be az idopontokat.. ma borgyoygaszaton 7.30 ota vartam kb 11 kor hivtak be ...

2019. szept. 19. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogdoki jó ötlet, eszembe sem jutott. A szemészetre is menj el mindenképp. Érdemes már most időpontot kérned.
2019. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, azóta meggyógyult a szemed?

Kiderült valami?

Hasonló a problémám.

Nekem is, mintha lenne benne valami a szememben de mégse, az arcom is néha olyan alatta mintha az ideget nyomná valami..

Talán fog problémára gyanakszok az én esetemben. A klíma és huzat rosszabbítja.

nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!