Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Főleg este az utcai lámpák...

Főleg este az utcai lámpák fényére ha ránzézek fénycsíkokat látok kijönni belőlük. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Minden fényforrásból látom ezeket a csíkokat, a lámpák körül halovány "fénygömböt" is. A szemeim elég szürkések szerintem,és mintha mindig könnyes lenne. Baja van a szememnek vagy csak én gondolom túl? 19/f

2019. szept. 7. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rövidlátó vagyok, és szemüveg nélkül azt látom, amit írtál. Szóval ha nem vagy biztos benne, hogy jól látsz, akkor menj el a szemészetre vizsgálatra. (Ha egy-két éve voltál, mert pl. jogsihoz kellett, akkor valószínű nem erről van szó, de ha azóta nőttél, akkor lehet, általában növekedéssel együtt alakul ki a rövidlátás.)
2019. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baja a szemednek a leírtak alapján
2019. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a szemed romlását jelenti. Menj el szemészetre.
2019. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn fogok bejelntkezni szemészetre. Remélem nincs komoly baj
2019. szept. 8. 10:43
 5/7 anonim válasza:
Ez asztigmiára utal. Valószínűleg cilinderes lencse fog kelleni. Mindenképp menj el vizsgálják meg.
2019. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem komoly baj. Megoldják egy jó szemüveggel. Ennyi.
2019. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megírod, hogy mit mondtak? :)
2019. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!