Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy darab nagyon apró fekete...

Egy darab nagyon apró fekete pontot látok a jobb szememmel. Ha mozgatom a szemem a pont is mozdul. Főleg világos környezetben látom. Pl: fehér falon. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van, valaki szemen bökött, azóta. Állítólag a szem belsejét alkotó zselés anyag lett picit összenyomva (sűrűbb) azon a ponton.


És nem maradandó, amit én is nagyon remélek.


Amúgy gyakran észre se veszem, de amikor igen, akkor zavar. Nem kicsit, de nagyon nem csak pont annyira hogy nem kívánom oda a pöttyöt. Illetve neked se kívánom.


Szűnjön meg a látótéri pötty! Ámen.

2019. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BrettShaw ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, egy ütést kapott a szemem, kb. két-három hét alatt elmúlt.
2019. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat skacok. Remélem elmúlik. Akkora kb mint egy muslica vagy muslinca ki hogy hívja. Nektek is a legjobbakat!
2019. szept. 16. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Neked elmúlt? Nekem több ilyen pötty is van. Főleg ha az eget nézem, akkor látom. Már több éve és szerintem egyre több van. Nem hiszem, hogy elmúlik.
2022. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!