Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz ötlet kikérni az eladó...

Rossz ötlet kikérni az eladó véleményét és az alapján választani szemüveg keretet?

Figyelt kérdés
Bármelyik szemüveget is próbálom fel én nem tudom megmondani hogy jó lesz e vagy rossz.
2019. okt. 15. 21:29
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem abszolút nem rossz ötlet,mivel ő azért van,hogy segítsen a választásban a szimpatikus stílus kiválasztása fényében.
2019. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet!


Viszont ha nem bízol meg egészem mégsem benne, akkor menj be több optikába, hogy hol mit javasolnak, és csinál magadról 1-1 szelfit az ajánlott szemüvegekről, és mondd, hogy otthon megkérdezed a párod, hogy szerinte melyik legyen, oszt majd visszamész....


Na így lesz több eladótól tanácsod, fotód is, hogy megnézd magad, stb... :)

2019. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Kérhetsz tippet, de az eladó nem stylist, viszont valószínűleg százalékot kap, ezért a létező legdrágább keretet fogja ajánlgatni, és azt mondani, hogy csodásan áll neked.
2019. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Ő látja az arcformád (lehet te nem is tudod, milyen kategóriába illene), sőt szerintem tanulnia is kellett ezt.
2019. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig segített az eladó, sőt, utóbbi vásárlásnál az idejét sem sajnálta, hogy megtaláljuk a megfelelő keretet. Elég sokat felpróbáltam, viszont sajnos picit erősebb orrcsontozattal lettem megáldva, így ez eléggé meghatározta, milyen szemüvegkeretet kell választanom. Nekem ez fel sem tűnt, amíg az eladó nem hívta fel rá a figyelmem, azóta figyelek erre is. Normál esetben szerintem kérdés nélkül segítenek, de ha mégsem, akkor nyugodtan szólj neki, biztosan segít választani.
2019. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!