Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotért látásvizsgálat megbízh...

Ofotért látásvizsgálat megbízható?

Figyelt kérdés

Ha jól olvastam akkor az ofotérben most ingyenes látásvizsgálat van( kérlek erősítették meg benne) így arra gondoltam megnézetem.

De 1. Nem tudom, hogy mennyire megbízható, elég ez vagy el kell menni szemészetre ha valaki úgy gondolja

2. Hogy valóban ingyen van-é... Mert hát lehet, hogy nem sok az az 5ezer forint, de nekem sok 😅.



2019. okt. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes, optometrista végzi, olyan, mint egy "sima, sztk-s" vizsgálat, csak nem kell annyit várni. Mondjuk az vicces, mikor kérik, hogy azzal a cuccal a fejemen menjek ki a bolt részébe, hogy lássam, érezzem a beállított dioptriát.
2019. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Hát szerintem ilyen helyekről ember még nem jött ki úgy, hogy magának tökéletes a szeme, nem kell lencse...

kb, mint a fogorvos, addig kutakodik, amíg csak talál valami tömni valót

2019. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ja és akár egyből tudnak kalkulációt csinálni a szemüvegre.
2019. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!